O nás

Internetový obchod svet-superpotravin.cz se zabývá prodejem zdravých potravin a především tzv. superpotravin. Produkty z naší bohaté nabídky nabízíme v BIO (organické) a RAW kvalitě, bez zatěžujících přídatných látek, cukrů, barviv a pesticidů. Prodáváme produkty od ověřených výrobců, především od firmy Wolfberry. Pomáháme lidem žít zdravější a vědomější život, skrze dostupnost přírodních potravin v té nejvyšší kvalitě.

Superpotraviny jsou potraviny bohaté na vitamíny, minerální prvky, stopové prvky, aminokyseliny, enzymy, vlákninu, antioxidanty a další látky. Většina superpotravin pochází ze zemí mimo Evropu.

Superpotraviny brání překyselení organismu. Mají pH kolem 8 - 9, což znamená, že jsou silně zásadotvorné. U opravdu zdravého člověka bývá pH krve totiž neustále ve velmi malém rozmezí,  a to mezi hodnotami 7,40 – 7,45. Chcete-li se správně stravovat, zajistěte svému tělu pravidelný přísun alespoň 60% zásadotvorné stravy a vyhýbejte se zejména průmyslovým výrobkům, které jsou z větší části silně kyselinotvorné ( mají pH 4 -5). Jsou to zejména všechny sycené nápoje, sladkosti a také všechny produkty tzv. rychlého stravování. Nepřehánějte to nikdy ani se solí, používejte ji proto co možná nejméně. Když jste jakkoli nemocní, dbejte na to, aby vaše strava byla převážně zásadotvorná.
„Jedna ženská vidí často dál, než pět mužských s dalekohledem.“ Jan Werich